Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen új egeret érdemes...

Milyen új egeret érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos kezdi megadni magát a Logitech g500 egerem, így szeretném végre nyugdíjba küldeni így 7-8 év után. Viszont ahogy látom, azóta sok víz folyt le a dunán, így kicsit elvagyok veszve, hogy melyik egér lenne a méltó utódja neki.

Alacsony érzékenységen szoktam játszani és a claw grip stylust szeretem. Plusz oldal gombok jöhetnek, de nem "mmo" egér kell. Általában fps-t játszok, vagy diablo féle rpg-ket. Árban 20 ezer fölé csak kivételes esetben mennék. Márka mindegy, de maradjunk meg a mid-high tier márkák közt. A plusz súlyok nem érdekelnek, a g500-ba sem raktam semmi plusz súlyt. Egy kis led elér rajta, de nem karácsonyfa dísz kell. :)


Köszönöm!



2018. máj. 20. 04:11
 1/4 A kérdező kommentje:
A legfontosabb lemaradt: mindenképp vezetékes egérre lenne szükségem! :)
2018. máj. 20. 04:13
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt átnézném.

2018. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy barátom is lelkes g400/g500 rajongó volt, de mostanában kezdett ráfüggeni az e-sportra, és szomorúan konstatálta, hogy ezek a régebbi lézeres optikák tényleg nem olyan alkalmasak a komoly játékhoz, kéne egy jó optikai szenzoros egér. De sajnos ilyen formájú egeret már egyik cég sem gyárt. Az én Roccat Kone EMP-m formára, fogásra nagyon hasonlít hozzá, de annak meg a görgője nem tetszett neki (nem tudom, mi baja vele, szerintem brutál jók a Roccat görgők). Aztán eljutottunk a Razer Basilisk-hoz, és még ki sem próbálta, rögtön felkiáltott, hogy megvan, ez az! Tényleg baromi jó az ergonómiája, és mint kiderült, a tesztek is agyon dicsérik. A Razer újra elkezdett minőséget gyártani.

Biztos van még más jó egér is 20 ezer alatt, de ezt a kettőt ismerem, használjuk is jó ideje, csak jókat mondhatok mindkettőről.

[link]

(10 ezer Ft különbség van a legolcsóbb és a legdrágább bolt között...)

[link]

2018. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Basilisk nekem is megtetszett, köszi a tippeket! :)
2018. máj. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!