Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI-n elmegy a kép?

HDMI-n elmegy a kép?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy régebbi LCD tv-m. Az lenne vele a probléma,hogy ha HDMI-vel használom néha véletlenszerűen elmegy rajta a kép, mintha változtatnám a felbontást! A jelenség után a tv kiírja a jelenlegi felbontást (pl. 1280x720, 60hz). Felbontásokat, frekvenciát már állítottam másmilyenre is, mindegyiken csinálja. Máshol tökéletesen működő HDMI kábellel is próbáltam, nemjó. PC-vel és Set top boxxal is csinálja. Mindkettő HDMI bemeneten jelentkezik! HDMI szabványok különbségére is gondoltam a régi TV végett, kérlek segítsetek. Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. máj. 23. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg a tv hdmi portjánál lesz gond, lehet kicsit meg van kopva, próbáld megigazítani.

Milyen hosszú kábelről van szó? 5m felett már maga a kábel szigeteltsége is okozhat ilyet, nem elég erős a jel hogy átmenjen rajta.

2018. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel mind a két bemeneten, minden eszköznél jelentkezik, én TV tápegységre gondolok, vagy közvetve bemenet tápellátásra. Kattanó hang nem kiséri?

Milyen forrásról kap még jelet?

2018. máj. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Táp nem lehet a ludas, cserés volt nyáron, azelőtt is jelentkezett, csere után is. Nincs kattanó hang.
2018. máj. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!