Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a gépet lehet blenderre...

Ezt a gépet lehet blenderre is használni?

Figyelt kérdés

Intel Core I5 7640X

32 gb 3800 mhz ram

Western Digital RedPro 4tb 7200rpm 256mb

Intel 760p 512gb

GeForce GTX 1080 Ti

ID-Cooling SE 650W Modular


Tróllok kiméljenek!


2018. máj. 24. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül. Én még anno i5 4460-al blendereztem, ma 4790k-val. Viszont az I5 7640X brutál jó proci teljesen jó lesz rá.
2018. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

gondolom akinek ilyen gépe van az tudja mire való, neked meg miért fontos ez?


nekem ennél kicsit jobb van, játékfejlesztésre, játékra használom


a blenderről is mesélnék neked, de gondolom ahhoz sem nagyon értesz

de megpróbálom szemléltetni egy példával, te tudsz rajzolni olyan rajzot mint egy óvodás, de Picassot nem tudod lekörözni, mert ahhoz kevés vagy


szóval ez a gép is bizonyos szintig gépes megvalósítani dolgokat, olvass utána ha érdekel a téma

2018. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Alaplap pedig ez: Msi x299m-a pro alaplap
2018. máj. 24. 12:39
 4/10 A kérdező kommentje:
...
2018. máj. 24. 12:40
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es jó nagy tapló vagy gratulálok.

Kérdező: Teljesen okés a konfig.

2018. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5:

köszi


#2-es

2018. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: Én taplóztalak. De ha ez a kérdező egyenlő vele: (utolsó bejegyzése a lényeg)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Úgy ez esetben visszavonom és elnézésedet/bocsánatodat kérném. Ezen felül egyet értek akkor veled, bár én másképpen fogalmaztam volna.

2018. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso mielőtt ilyeneket kommentelsz! Gondolkozhatnál. Mert , hogy attol meg, hogy más is fel tett ilyen kerdest nem biztos , hogy en vagyok ugyanaz!
2018. jún. 7. 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:

kérdező ha benned felmerül a kérdés 32GB RAM + 1080Ti mellett, hogy ez a gép használható e blenderre egyértelmű, hogy baromira nem vagy jártas a témában


"Tróllok kiméljenek!" innen az jön le inkább csak felvágni akarsz

lehet van egy kva jó géped, de eszed messze nincs meg hozzá, vagy csak álmodozol ilyen gépről

nekem ennél kicsit jobb gépem van és tisztában is vagyok vele, hogy mennyire alkalmas a blender használatára


továbbá a blendert gondolom modellezéshez szeretnéd használni, abban is elég széles a választék, a sima kis low poly-s színes elemtől a high poly, uhd textúrás modellekig amiken ilyen-olyan mappingek is vannak

ha egyszer eljutsz arra a szintre, hogy jártas leszel a blenderben és az informatikában, akkor tudod a választ, addig meg tök mind1 mire alkalmas, te úgy sem tudod arra használni

2018. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz a privit kérdező de "Tróllok" szöveg után nem igen tudlak komolyan venni. Amellett egy ilyen gép mellett eleve kérdés sem kellene legyen, hogy jó e blenderre vagy sem. Kösz, ezt nem veszem be.
2018. jún. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!