Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Cooler Master MasterLiquid...

A Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB 2x120mm mennyire számít jó Kompakt víz hűtésnek?

Figyelt kérdés
[link] én egy i7 8700K-hoz szeretnék venni egy jó kis Kompakt víz hűtést, úgy döntöttem hogy Kompakt vízhűtést veszek, vagy vennék, de mennyire jó minőségű ez a víz hűtés, és a hűtési teljesítménye, a hangja is érdekelne, mennyire hangos, és az is hogy mennyire tartós ?
2018. máj. 25. 19:47
 1/5 xKakashix ***** válasza:

ár/érték arányban az egyik legjobbnak számít

https://www.youtube.com/watch?v=4TMgDLhylAY

ebben a vége fele jó pár hűtővel összehasonlítják, hangja sem vészes, biztos találsz arról is vidit

2018. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mivel még soha nem volt víz hűtésem így szerintem teljesen normális ha kérdezek felőle, így mivel te válaszoltál nekem egyedül, így megtennéd hogy válaszolsz arra hogy a Kompakt vízhűtéseknél mennyire jellemző az hogy elkezd belőle csepegni a víz, szóval egy ilyen áron megvásárolható kompakt vízhűtés használata mennyire biztonságos ?
2018. máj. 26. 11:32
 3/5 xKakashix ***** válasza:
szerintem teljesen biztonságos, nem hallottam még olyanról, hogy csepegett volna belőle a víz, cooler master megbízható márka, többen is mondták, hogy jó anyagból lett összerakva szóval nem hiszem, hogy lesz vele gond
2018. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat !!!
2018. máj. 26. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam egy i5 7500-on szuperál és abszolút elégedett vagyok, pláne 20k-ért.
2018. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!