Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú az egész gép,...

Miért lassú az egész gép, miért akad?

Figyelt kérdés

Amikor letöltök utorrent-el akármit, szörnyen lassú a gépem, de mindenben még szimpla fájlkezelőben is, csomó idő még megnyit egy alkalmazást.

A másik az hogy játszhatalanok a játékok is ez idő alatt, de nem multiplayerben sima single-ben is. (Pl. GTA 5, Fallout 4)


2018. máj. 25. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg gyors a neted, és lassú a HDD-d.


Úgy értsd hogy pl ha van 200mb/s neted, akkor az 200mb/s-el tud letölteni, de a HDD sebessége mondjuk 50mb/s (valószínűleg ennyi se) és a hdd ilyenkor 100%-os kapacitással ír.

2018. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tipp: Állítsd be a torrent kliensben sebesség limitet, szinte mindegyikben lehet.


Ha van SSD-d lehet jó ötletnek tűnhet oda tölteni, de csak tűnhet, mert hosszútávon nem ajánlott, jobban csökken az élettartama a sok írás miatt.

2018. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A netem nem erős, 60-as csak, olyan 7,1-3 mb-al töltök le.

Alapból ssd-re tölti le.

Régen nem volt vele baj, egy ideje kicsit upgrade-eltem a gépet i7 6700-ról 7700-ra +8gb ram úgy alaplap b250 ds3h-ról h270 gaming 3-ra, illetve egy cm 600-as olcsó tápot egy minőségibb corsair cx450-re.

Az ssd, hdd maradt a ház is hűtés minden azzal nincs baj.

Mi más lehet?

Én elsőnek vagy az ssd-re vagy a hhd-re gyanakszom mivel az ssd már 3-4 éves körül van a hdd-k közül az egyik olyan 2 éves a másik olyan 1.( ssd-kingston ssdnow v300 120gb/ hdd- toshiba 500gb 7200rpm 32mb)

2018. máj. 25. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Feladatkezelobwn nezd meg, mi mennyi procit, memoriat hasznal, valmi 100%-on porgeti a gepet(legalabbis ez egy opcio)
2018. máj. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!