Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pixel hibás Laptop, megéri...

Pixel hibás Laptop, megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Egy Acer Aspire 5 A515 Intel Core Kaby Lake R 8th Gen i5-8250U 1TB 4GB nVidia GeForce MX150 2GB FullHD laptopról lenne szó, másodkézből venném meg szinte új egy hónapot volt használva, a tulaj szerint a bal felső sarokban van egy halott pixel. az eredeti ár ¾-ért tudnám megvenni. Mi a véleményetek?

2018. máj. 26. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Abból még fog engedni, csak kezdd el hangsúlyozni, mennyit veszített a gép az értékéből attól kezdve, hogy kivette a dobozból plusz egy hónap garancia mínusz.

Amúgy igen, megéri, de lehet még alkudni belőle.

2018. máj. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megvenném. Új LCD panel kb. 40-50 dollár plusz szállítás, tehát kb. 20 ezer forint. De ha az az egy pixel nem zavar, akkor nincs is baj.
2018. máj. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" plusz egy hónap garancia mínusz"

Ha lenne olyan, szerintem az eredeti tulaj már élt volna a garancia lehetőséggel.


Ha ismered az eladót és megbizol benne, akkor vedd.

Ha vadidegen, hááát.


Használt műszaki cikket csak blokkal és garanciával vennék. De én inkább veszek 1X újat, mint zsákbamacskát. (Tapasztalat)

2018. máj. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek, megveszem :D amúgy kicsit elferdítettem az igazságot. A laptop nem volt egy hónapot használva, csak kibontva és vissza küldve a webáruházba ahonnan rendelve volt :) szóval mindenképp jó vásárnak tűnik és engem nagyon nem fog zavarni az egy pixel .
2018. máj. 26. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!