Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a gép a videóká...

Hunnia96 kérdése:

Nem ismeri fel a gép a videókártyát, már mindent megpróbáltam szinte. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Lenne egy asrock alive nf4g alaplap amelyben van egy integrált nvidia videókártya. De most szeretnék beletenni egy ati radeon hd 4350 videókártyát. A biosban átállítottam,h pci-e legyen az elsődleges, a ventillátorja megy. de nincs kép ha rádugom a monitort. Az eszközkezelőben sem látszódik csak az integrált videókártya. Egyszerűen nem értem mi lehet a baj. a videókártya amúgy működőképes, egy másik gépben működik.

2018. máj. 27. 14:01
 1/7 Robivosi ***** válasza:
Nem tudom milyen tápod van, de kell hozzá egy floppy lemez meghajtó csatlakozás is, amit a pci nyáklap előtti lapkára kell csatlakoztatni.
2018. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Robivosi ***** válasza:
Természetesen nem az adatkábelre gondoltam.
2018. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, mert akárhogy is nézem azt a kártyát, semmiféle kábel nem kell hozzá. Szimplán a slotból veszi ami kell neki.
2018. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Komplikato ***** válasza:
Elvileg a PCIE 1.0-ás foglalatban NEM mennek új VGA-k, csak a PCIE 1.0a és 1.1 foglalatban. Na most jellemzően a SIS utolsó chipsetjeiben, az Intel i945GC,GZ chipsetes lapokban és az NF4 alaplapokon sajnálatos módon 1.0 van.
2018. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Robivosi ***** válasza:

Itt nézd meg a két képet.


[link]


Szerintem oda a különálló kis fülecskére kell a táp, ilyen vga kártyám nekem is van csak máshova kell csatlakoztatni a floppy tápját.

2018. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy 20 wattos kártya. Semmiféle táp nem kell neki. A képeken egyébként sehol nem látok flopy tápcsatlakozót, ha meg feszülök se.

Egyszerűen rosszul van összerakva, nem kattant be a foglalatba, nincsen rendesen rögzítve, vagy a kábel nem jó.

Vagy ahogy előzőleg írták nem kompatibilis.

2018. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Akkor ez a terv megy a kukába. Valaki tud mondani olyan videokartyat ami biztosan jo ebbe az alaplapba?
2018. máj. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!