Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a géppel még a legújabb...

Ezzel a géppel még a legújabb játékokkal is lehet játszani?

Figyelt kérdés

Intel Core I5 3530 3.2 GHz

2x4 gb 1600 mhz ram

club3D Radeon R9 270 royalqueen

LC-Power GP2 Series 450W Bronze


És itt sok AAA-S címre is gondolok meg persze ilyenekre is: RE7, gta 5, Cs:Go, crysis 3, Stb stb

trolok kiméljenek!



2018. máj. 28. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Játéktól függően szerintem 720P-ben közepes-nagyon alacsony grafika közt variálva meglehet a kb. 30 fps-ed. Persze a túl nagy gépigényű játékoknál lehet, h nem éred el... Szerintem nem igazán jó gép ez már


A procid 3230 jelű, nem 3530, amennyiben 3,2 ghz-s

2018. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy a témához is hozzászóljak, vidd fel a gépigény nevű oldalra a konfigurációdat. Ha felvitted össze tudod hasonlítani a kívánt játék gépigényével a konfigodat. Kapsz egy fps-táblázatot, ami különböző felbontásokhoz különböző grafikai beállítások mellett ír egy fps-számot. A sorokban a grafikai beállítás van (nagyon alacsony, alacsony stb.). Az oszlopok a felbontást írják (720p, 900p stb.) De hogy az én véleményem ne maradjon ki, a proci még-még elég lehet, főleg ha nem kőkeményen prociigényes játékot célzol meg. A videókártya nem való AAA-s címekhez. A RAM hiánya ilyen konfigban könnyen érezhetővé válhat, mivel azért egyre több játék kér 16GB-ot. A táp valószínűleg kiszolgálja a konfigodat, de semmi köze sincs a várható fps meghatározásához. Megpróbálhatsz egy-egy szerényebb gépigényű AAA-s címet, de pénzt ne adj ki értük mivel könnyen megeshet, hogy nem fog futni élvezhetően a játék.
2018. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De Intel Core I5 3530-as procim van tényleg! És 3,1 GHz-s.
2018. máj. 28. 13:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze én ezekre az aaa-s dolgokra gondoltam: PUBG,Witcher 3,BF1, Battlefront 2, Post Scriptium, Just Cause 3, Mafia 3, Hitman 2016, Watch Dogs, AC Origins, Rise Of the tomb raider
2018. máj. 28. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:
#2: Nem kötöszködni akarok, de a gépigényes összehasonlító fabatkát sem ér. A gépigényen is sokan írják, hogy teljesen más eredményt adott mint a valóság. Volt szerencsém nekem is tapasztalnom. Jó ideje "megy" már azon az oldalon, még is teljesen megbízhatatan.
2018. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"De Intel Core I5 3530-as procim van tényleg! És 3,1 GHz-s."

Elhiszem:)

Amúgy a gepigény.hu újabb játékoknál nálam egész pontos

2018. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MGéza ***** válasza:
Lehet velük játszani, ha adjak már egy egyszerű választ is. Persze ez nyilván FHD ultra beállításokat jelent, hanem kompromisszumos játszadozást, itt-ott visszavéve a beállításokból. A processzor egyiknek sem kevés, a ram elegendő, a vga is bőven megfelel az említett címek igényeinek.
2018. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam azért , hogy csak el lehet velük játszani mert a vga gtx 760-al van partiban. köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 28. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi az a hulladék táp?


Egyébként szerintem kötöttségekkel, de lehet.

GTA 5-nek például kifejezetten alacsony a gépigénye.

Régi S775 gépeken is elfut (főleg a c2q-ra gondolok)

Cs:go szintén elfut s775-ön is.


RE7, Crysis 3, stb stb játékokat nem ismerem.

2018. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"mert a vga gtx 760-al van partiban"


Wat? Ezt kifejtenéd bővebben?


Úgy gondoltad, hogy az r9 270-es karid kiszáll a gépházból, elsétál a gtx 760 gépházához, ő is kiszáll, és ketten együtt elmennek hetente egyszer-kétszer bulizni?


Vigyázz, mert a részeg videókártya nem viszi olyan jól a játékokat!

2018. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!