Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék vásárolni számítógép...

Szeretnék vásárolni számítógépet, mert a jelenlegi elég rossz állapotban van már. Főleg autocad civil 3D-re és archicaddel való tervezésre használnám, azonban néha játszanék is vele ha időm engedné. Az alábbi két PC-t néztem ki. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


A második linken található ellen a videókártya hiánya szól, nem tudom mire képes az integrált.

Vagy: járjak inkább utána jobban és állítsak össze magamnak egyet pl. a pcx-en? (Kb. 200 ezer ft-ot szánnék rá)

Köszönöm a válaszokat előre is!


2018. máj. 28. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha játékra is használnád a gépet határozottan jobb az első választás. Az imént említett két program proci igényes inkább? Mert őszintén szólva, én játékokon kívül nem nagyon követek semmi ilyesmit, de ha proci igényes, akkor viszont az utóbbi i7-es ajánlat lehet jobb. Összességében meg egyik sem jó, mert játékra is kéne neked és bármelyiket is választod, vagy a játékról, vagy a programokhoz szükséges nagyobb teljesítményről kéne lemondanod.


Járj utána pcx-en, szerintem jobban fogsz járni úgy. Egyébként egyik főszabály az élelmesebb felhasználóknak, hogy előre összerakott gépet nem veszünk mivel táppal sokat szívhatunk ebben az esetben. Talán az imperium pc-re nem annyira érvényes ez a szabály. Ők nagy általánosságban szólva odafigyelnek a tápegységre is. Nem azt mondom, hogy a legjobb tápokat használják, de nem kodegány és társai. A legjobban úgy jöhetsz ki ha összerakod magadnak.

2018. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább rakj össze egy gépet úgy látom a kereted ilyen 200k körűl mozog -+ néhány k:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!