Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok monitort max 70-80...

Mondanátok monitort max 70-80 ezer forintért kérlek?

Figyelt kérdés
Ps4 slimhez használnám, szóval fontos a hdmi, lehetőleg 60hz-es és fullhd legyen. Annyit még kérdeznék, hogy szerintetek a ps4 slim bírni fogja a psvr-t? Vagy ahhoz inkább a pro? Illetve érdemes megvárni a ps5-öt? Azt hallottam jövőre jön. Előre is köszi a válaszokat!

2018. máj. 28. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ps4 Pro-val biztosan jobb lenne néhány játék, de nem olyan drasztikusan, hogy a Slim-en játszhatatlan legyen, vagy hogy kevésbé legyen élvezhető.


Az öt éve megjelent új konzolok is tavaly-tavalyelőtt átestek egy nagyobb volumenű fejlesztésen, ennek eredménye lett a PlayStation 4 Pro és az Xbox One X. Éppen ezért egyes elemzők szerint nem biztos, hogy olyan közel van a következő konzolnemzedék mint azt néhány szakmabeli állította a közelmúltban. Szóval én nem várnék rá.

2018. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én inkább valami 27"-32"-es monitorra gondoltam, illetve a konzolhoz 144hz felesleges, legalábbis én azt olvastam, mert a kpnzol csak 60fps-t tud. Az lenne még a kérdése, fullhd 32" monitorhoz kevés, vagy még nem túl pixeles?
2018. máj. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!