Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videokártyát vegyek vagy...

Új videokártyát vegyek vagy inkább Xbox One X?

Figyelt kérdés

Jelenlegi gépem


i5 7400

8gb ddr4

XFX RX 470 4GB 256bit


Bizonyos játékoknak már kevésnek bizonyul a jelenlegi VGA.

A Helyére egy GTX1070-et néztem ki. Viszont ebben az árban kapnék már egy xbox one x-et is amin minden biztos szépen futna.


Ti mit javasoltok? Nekem boltba még annyit mondtak hogy ha gtx 1070-et szeretnék akkor legalább még +8gb ram kellene a gépbe.


2018. máj. 28. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Neked kell eldöntened, hogy megvennéd-e eredetiben a játékokat 10-20 ezrekért vagy letorrenteznéd ingyen.


Én tavaly eladtam a gépem, és vettem belőle egy Xbox One S-et, mert meguntam a folyamatos gép fejlesztgetést. Rádásul én nem játszom olyan túl sok játékkal, így nekem jobban megérte a konzol.

2018. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

#2: Gyakorold egy kicsit a szövegértést, mert úgy látszik nem igazán megy.


3 játékkal szoktam játszani, ezért teljesen felesleges csúcskategóriás pc-ket fejlesztgetnem. De aki például sok játékkal játszik, annak kész anyagi csőd 20 ezreket kiadni a sok játékra. Az vegyen inkább PC-t, és torrentezze le ingyen.


De mint mondtam nekem előnyösebb, hogy nem kell fejleszthetni, hanem minden akadásmentesen elfut a konzolon.

2018. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Xbox One X grafikai teljesítménye az RX580-hoz van legközelebb, a 1070 viszont keresztbe lenyeli azt. A 8GB-ról pedig annyit, hogy a One X-en 12GB-on osztozik a processzor és a videokártya is, itt viszont 8GB RAM+8GB VRAM lenne. A boltban nem kell mindent elhinni, nekem egyszer az Akyga tápokat ajánlgatták :)
2018. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egy xbox one x-et ajánlok mert én is beleuntam a folyamatos fejlesztgetésbe meg, hogy mindig volt valami baja a játéknak
2018. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!