Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor vásárlás UHD vagy TV?

Monitor vásárlás UHD vagy TV?

Figyelt kérdés
Vételár .150 Max 200-ig Ajánlást kérem monitorja hogy milyen vegyek.Sokáig 4k nanocell tv akartam de elég nagy .Szóval amire kéne az filmnézés 4kban .és játék full hdban .Vélemények stb köszönöm !

2018. máj. 29. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
input lagg miatt monitor mindenképp.
2018. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Uhd batran mehet, mert sokkal szebb mint a fhd, es mivel pont 4x felbontas, ezert a fhd-t is ugy jeleniti meg mintha nativ felbontas annyi lenne. Hdmi-n meg racsattintod a szolgaltato set top boxat vagy egy tv okositot es mar tv is. Nameg az input lag amit az elso is emlitett
2018. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4K filmnézésre is lenne ,ami hasonló képminőséget tudna mint egy aktív hdr 4k tv az milyen típusú monitor lehetne ? quantum dot ,az a aktív hd ellőt van pedig
2018. máj. 29. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ha filmezésre kell és csak max controller játékokra, akkor a TV is jó, én is így csináltam, kanapés játszadozás.


ha munkára, netezésre, egerezésre is kell, akkor inkább monitor


nálunk volt monitor és TV is rákötve, szóval éppen azt használtam ami kellett, de mondjuk nálad az piszok drága lenne.


Megéri amúgy neked 4K tévé? Ha nem elég nagy és mondjuk 3-4 méterről nézed, akkor nem biztos, hogy észreveszel különbséget

2018. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fontos a film akkor lehet tv, nagyon sok van aminek nincs nagy imput lagja, vagy olyan modba is leht kapcsolni
2018. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! végül a nanocell mellet döntöttem :) :D
2018. máj. 29. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!