Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a gépről?

Mi a véleményetek erről a gépről?

Figyelt kérdés

Ha lehet, légyszíves indokoljátok meg melyik része a probléma, ne csak annyit írjatok automatikusan, hogy "fúj előre összerakott gépet nem veszünk".


[link]



2018. jún. 1. 14:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy a procihűtővel és a gtx1080-al együtt nézzétek!
2018. jún. 1. 14:30
 2/5 xKakashix ***** válasza:

gtx 1060 van benne nem 1080


pcx-en ugyanezekkel az alkatrészekkel 303.500Ft összeszereléssel együtt, viszont alaplap fapados, táp corsairből a legolcsóbb kategória illetve nem tudod pontosan h melyik gtx 1060 6gb van benne

2018. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xKakashix ***** válasza:
ja értem hogy gondoltad, viszont gagyi tápot raknak bele olcsó alaplapot stb, én inkább pcx-en raknék össze egyet, normális táppal, alaplappal, meg úgy legalább tudod mi van benne
2018. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Imperiumtól megszokott szinthez képest ezt most egész korrektül összerakták, persze itt is bele tudnék simán kötni pár dologba, táp például, vagy hogy pontosabb típusmegjelölések kellenének. Szerintem is jobban kijönnél, ha magad raknád össze valahol. Egyébként erős középkategória, ha erre vagy kíváncsi, FHD very high/ultra játékhoz abszolút megfelel.
2018. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, GTX 1080-nal QHD-ban is meglenne az ultra 60+ FPS.
2018. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!