Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni gépösszeraká...

Darkplayx kérdése:

Tudnátok segíteni gépösszerakásban? Nem tudom hogy amit én összeraktam, az mennyire működne ha megvenném.

Figyelt kérdés

A gép amit én összeraktam magamnak:


PROCI: Intel Core i5-4570 3.2Ghz LGA1150 Processzor


VIDIKÁRTYA:SAPPHIRE Radeon RX 560 Pulse 2GB GDDR5 128bit PCIe (11267-22-20G) Videokártya


TÁP:Corsair CX Series CX430 430W Bronze (CP-9020046)


GÉPHÁZ: Zalman ZM-T4


ALAPLAP:ASUS H81M-D R2.0 Alaplap


RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz KVR16N11/8


TÁRHELY: Western Digital Caviar Blue 3.5" 1TB 64MB SATA3 WD10EZEX


(Annyi hogy ebből már megvan a vidikártya és a táp,valamint a tárhely igazábol mindegy milyen csak legyen min 500gb)


Előre is köszi.



2018. jún. 2. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor raktad össze, most vagy 3 éve?

Ez így nagyon rossz, lga1151-re építsd vagy am4-re, ezt a platformot maximum használtan, féláron érdemes megvenni.

2018. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1: ez mar 3 eve is elavult platform volt, ettol meg egy teljesen hasznalhato gep. Az ujabb i5-ok inkabb aramfelvetelben jobbak mint a regiek, nem szamitasi teljesitmenyben. A VGA egesz hasznalhato, a tapegysegre figyelj oda hogy eleg legyen.
2018. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom használtan van pár dolog.

Szvsz. rendben is van minden.

2018. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:
Használtan van értelme. Újonnan megvenni csak azért hogy segíts a raktárkészlettől megszabadítani az áruházakat nem érdemes, más értelme nincs, mivel ugyanolyan áron kínálják mint az egyértelműen erősebb újabb processzorokat, gondolok itt elsősorban az AMD Ryzenre.
2018. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,amugy igen,pár cucc ebböl használt,és amugy nem arra megyek rá hogy minden maxon menjen hanem legyen egy kellemes kis gamer gép amin azér elmennek a játékok,mégegyszer köszi mindenkinek
2018. jún. 5. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!