Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehez a konfighoz milyen...

Ehez a konfighoz milyen videókártyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

CPU: I5 6400 2,7 ghz

GPU: Asus Geforce GTX 960 2 GB

Alaplap: ASRock H170M PRO4

Azért érdekel mert vettem egy 1920-1080 monitort ami 144 Hertzes és lényegében emiatt kevés az FPS a játékokban de ha leveszem egyel lejebb akkor egészen tűrhető de szeretnék venni egy újat.



2018. jún. 2. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
szóval azt mondod hogy hogy a monitor miatt ami 144Hz és FHD, és ezért kevés az FPS? már nem azért én is váltottam monitort FHD 60Hz-t FHD 144Hz-re.. tudod mennyiben csökkent az fps-em? hát el mondom...NULLA... szóval nem hiszem hogy a monitor maitt lenne kevés fps-ed (btw 1050 ti-m van) habár, az én i3-m 3,6Ghz-s.. akkor inkább a procira gyanakodnék ;D RAM gondolom 8gb, ha kevesebb akkor nem csodálkozokk ha kevés az fps-ed egyes játékokban, mert 8gb kell már minimum mai játékokhoz...
2018. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a ram az 8 GB de 2 napja vettem meg a monitort és azóta ilyen de nem annyira ment le az fps csak néha lemegy 60 fps alá amikor PUBG be megyek egy házba vagy rainbowba érzem hogy nem fut olyan simán de ott meg van a 80 FPS és az Aspect ratio fel van rakva 144HZre.
2018. jún. 2. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor optimizáld a beállításokat vagy lesd meg hogy nem megy a háttérbe olyan program aminek nem kéne és közbe fogyasztja a gépigényt.. ctrl+shift+esc és nézd meg

BTW nemtudom milyen grafon játszol de biztos nagyobb beállításokon mert nekem 110fps átlag és néha 90 rosszabb esetben is 80.

2018. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs olyan program aminek nem kéne ott lenni. De, hogy érted az optimalizációt az NVIDIA experienc-én belül?
2018. jún. 2. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
optimizálhatod azzal is, vagy te magad hogy jó teljesítményt kapj, mert van pár beállítás ami szinte semmit sem változtat de még is sok fps-t elvisz
2018. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben.
2018. jún. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!