Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a config jól működne együtt?

Ez a config jól működne együtt?

Figyelt kérdés

Egy i5 4460 at tervezek lecserélni egy i5 8600-ra viszont ehhez a fél gépet ki kell cserélni. Így néz ki amit most tervezek venni [link]

Ennyi pénzért lehet ettől jobbat venni vagy így jó ahogy elküldtem? Jelenleg egy gtx 1060 3gb os van a gépembe és 1 darab SSD és egy HDD ehhez van egy Corsair CX 430 W os tápom. Ha kicserélem a procit lapot és ramot akkor továbbra is elég lesz ez a táp? Ahogy néztem az új processzor fogyasztása jóval kevesebb a mostaninál.



2018. jún. 4. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a gépösszerakó nem is enged egymással nem kompatibilis alkatrészeket választani, úgyhogy a válasz igen, jól működne
2018. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen de 1-2 ezer forintal drágábban H370-es lapot vegyél! Ha már ennyit kőltesz lapra.
2018. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel jobb egy H370 es alaplap egy B360as nal?
2018. jún. 4. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
kevesebbet eszik de van köztük 4 generáció külömbség és mindamellett akinek nincsenek extra igényei értsd alatta az ultra monitort max beálitásokkal annak bőven elég az i5-4460 is.Amúgy meg nekem is ez van,bár nem ezzel a vga-val de egy Full-HD monitor mellé bőven elég procinak az i5-4460.
2018. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy 1060 mellé már kevés egy i5 4460 sok játéknél a cpu 100% on megy a videókártya 40 és 80% között mozog, nem használja ki a kártya előnyeit
2018. jún. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!