Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nyomtatóval van problémám: HP...

Nyomtatóval van problémám: HP Deskjet 3420. Telepítettem a gépre, csatlakoztattam, kiválasztottam alapértelmezettnek, de nem nyomtat. Se tesztoldalt, se semmit, viszont azt jelzi, hogy üzemkész. Már a portokat is átböngésztem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Aki tud, segítsen! Köszönöm szépen.
2008. okt. 31. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs jelentősége, pontosabban úgy csináltad, ahogy kell, de a HP-knél megvan a telepítés sorrendje, szóval előbb a szoftvert kell telepíteni úgy, hogy az USB-re egyáltalán nincs rákötve a nyomtató, aztán majd mikor a szoftver erre felhívja a figyelmed, akkor csatlakoztasd.


Továbbá esetleg nincs letiltva a hardver?

Vagy ha rákattintasz a nyomtató ikonjára jobb gombbal, akkor ott van olyan, hogy Nyomtatás felfüggesztése/Engedélyezése (Folytatása). Itt nincs gubanc?

2008. nov. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!