Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesznek kompatibilitási...

Csdenisz kérdése:

Lesznek kompatibilitási problémáim?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy intel i3 8100 as processzort és hozzá egy Asrock B360 m-hdv alaplapot. Továbbá lesz benne egy asus 1050 ti, ramot még nem rendeltem.

A b360 M alaplap jó választás?



2018. jún. 8. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz ez, a processzorral kompatibilis és a videokártyához is jó a slot.
2018. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alap beállítások mellett szinte az összes alaplap megfelelő, ha kompatibilis a procival. Ha egyéb más extra óhaj-sóhajod van amiket használnál is, akkor fogod igazán meglátni az alaplap előnyeit/hátrányait. Kompatibilitási probléma nem lesz. Hátrányai esetleg ezek lehetnek: 2 RAM foglalat, 1 x16 foglalat (bár ez az SLI-Crossfire megoldásokat kedvelőknek rossz hír), meg ilyen apró külsőségek még. Használat közben is lehetnek hátrányai, pl a BIOS kezelőfelülete csúnya/rossz elrendezésű, nem felhasználóbarát. Esetleg világíthat a gépház USB portja (ha világítós) kikapcsolás után is. Bár az ilyen apró dolgokat idő, még kitapasztalod és a stabil működést alapvetően ezek a tényezők nem befolyásolják.
2018. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég korrekt összeállításnak tűnik.
2018. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2400mhz-s hyperx vagy corsair ramot szeretnék bele rendelni, de nem tudom melyik lenne a jobb.
2018. jún. 10. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Amelyik olcsóbb. Mindkét márka minőséget gyárt, nem lesz probléma bármelyiket is veszed. Épp ezért mondom, hogy az olcsóbbat válaszd.
2018. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 10. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!