Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen hogyan futna a PUBG?

Ezen a gépen hogyan futna a PUBG?

Figyelt kérdés

Épp a játék megvásárlása előtt állok és nem tudom hogy a gépemen hogyan futna el a játék.


AMD FX-8300

Radeon RX 550 4GB

8GB RAM

Windows 10


Ha lehet ne írjatok olyat, hogy cseréld le ezt, vegyél azt... Ez van és kész :D

Ha esetleg nem menne el rajta akkor írjatok olyan játékokat amiket elbírna jól futtatni a gépem.

Köszi! :)



2018. jún. 8. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden LOW-on, HD felbontásban, szerintem meglenne a fix60. :) Haveromnak is ilyen gépe van, elzörög rajta. De a PubG sajnos elég rosszul lett optimalizálva. Egy jobb gépen is teli van mikrolaggal. :D Menni fog szerintem. A Fortnite viszont szerintem HIGH-on elmegy rajta ( Az ingyenes is ). Én mondjuk nem szeretem, mert utálom ha valakit elkezdek lőni és befalazza magát. Szerintem idegesítő. :D De legalább ingyenes, jól van optimalizálva és effektív kevés a csaló. :)
2018. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy megpróbálhatod, de eléggé zsákbamacska a dolog. Én nem írok végeredményt, hogy mire számíts, annyiban viszont biztos vagyok, hogy elindulni el fog. Igazából a videókártya a legnagyobb probléma, könnyedén megeshet, hogy erősebb VGA-val még menne akár maxon is a játék. Kiemelném, hogy AKÁR, mert láttam furcsaságokat a PUBG-al kapcsolatban. High-end PC komponensekkel is olyan irreálisan alacsony fps-számokat produkált, hogy könnybe lábadt a szemem olyan rossz volt nézni :D
2018. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HD-ban még aránylag játszható ilyen géppel. 1080p-t inkább ne erőltesd, mert ott helyenként az FPS szám 25 környékére fog zuhanni.
2018. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elfut a játék very lowon, fullHD-ban, 50- és 70 fps között ugrál, de szerintem tűrhető, de nagyon gondolkodok rajta hogy lecserélem a videókártyát egy GTX 1060 3GB-ra. Szerintetek jobb lenne?

Nem tudom hogy az alaplap jó e hozzá: ASUS M5A78L-M LX3

Valamint hogy a procival hogyan passzolna össze

2018. jún. 10. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha cseréled inkább 6GB osra. 3GB kevés a mai játékoknak, sőt a 4Gb is. Én 3GB osat nem vennék, az első kommentelő voltam. :)
2018. jún. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!