Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD-n gyorsabban töltenek be...

SSD-n gyorsabban töltenek be a játékok?

Figyelt kérdés
Ojan játékokra gondolok ahol viszonylag sokszor van töltőképernyő.Például a Sims 2-3-4 . Nem várom a játékoktól hogy jobb FPS legyen mert persze ez nem ezen múlik de a töltésidő változik egy SSD-n? Például most egy 7200-as 64 MB chach-es Toshiba winyóm van és ezen a Sims 3 hat kiegészítővel és a betöltés kb 1-1,2 perc plusz ha a játékban ide oda utazgatsz az is ennyi vagy több. Alapból laggol a játék több kiegészítő alatt ez köztudott a Sims 3 főleg a nyitott világrend szerintem miatt.

2018. jún. 9. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A betöltési idő rövidebb lesz, az biztos.
2018. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokkal gyorsabb lesz a betöltési idő.
2018. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, SSD-vel kb. minden gyorsabban töltődik.
2018. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Játékfüggő. Van, ahol semmi különbséget nem tapasztalok, van, ahol egyharmadára csökkent a töltési idő.
2018. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is így gondoltam
2018. jún. 9. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk gtav miatt született pár mém miszerint ssd- n is ótvar lassan töltött be.
2018. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A betöltés ott is gyors, maximum a betöltött adatok futtatása és feldolgozása miatt lassú, az meg nem az SSD bűne!
2018. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Reméltem hogy egy Ssd lemez használatával lerövidülnek ezek a töltőképernyők mert aki ismeri a Sims játékokat az bizony tudja hogy miről van szó.A Gta San Andreas például gond nélkül gyorsan tölt full beállításokon a gépen , a Spore is de a Sims töltőképernyői szörnyűek.
2018. jún. 10. 08:53
 9/10 A kérdező kommentje:
A Sims 4 viszont szerintem egy rossz keveréke a második ill. harmadik résznek.Kiakarták iktatni a nyitott világot és dobtak helyette egy rossz szerkesztőt ami alapból is rengeteg gátat szab a harmadik részben megismert sims szerkesztőhöz képest. Nem mellesleg nincs magyar nyelv.Rendkívül nagy visszalépés volt ez a rész az elődökhöz képest. Programozásról és optimalizálásról ne is beszéljünk , jelenleg föntvan az összes patch a 3. részhez és mintha nem is lenne de több mint 1,5 gigát foglal.Ellenben a Rockstar a GTA sorozattal a fellegekbe repíti a fölhasználót minden téren és a furcsa ebben az hogy a Spore is szépen fut töltőképernyő nélkül ,akkor kérdem én mi történik a Sims alkotóinál. Kapkodás.
2018. jún. 10. 09:09
 10/10 A kérdező kommentje:

Valóban gyorsabban tölt.A Sims 3 és 4 is.Illetve a Whitcher 2-3 és a Stellaris is. Gyorsulás volt még a City Skylines indításánál is.

Kérdés mikor lesz megfizethető áron egy slc -s Ssd.

2019. jan. 13. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!