Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső GPU laptophoz? Lehet...

Külső GPU laptophoz? Lehet egyáltalán hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy külső videó kártyát az Asus ZenBook UX305C laptopomhoz. Egy két játékkal szeretnék játszani. (Raft, Rust) Ezekhez a játékokhoz szeretnék külső GPU-t. Nem túl drágán. Lehetőleg USB-csatlakozós legyen. (Nem tudok erről a dologról sokat, azt se tudtam hogy van ilyen)


Válaszokat köszönöm!!



2018. jún. 10. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Létezik, de kókány megoldás. Ha játékra kell, add el ami van és pótold ki, Lenovo Legion laptopokat lehet jó áron venni erős modern hardverrel.

Pl. ezt:


[link]


+4gb rammal is megáll szerintem 230k-ból, ez már visz minden játékot gond nélkül...

2018. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nem nevezném kókány megoldásnak.. egy ilyen kell és bele egy VGA-t. Tartalmazza a 400W os tápegységet is bele tehetsz akár egy GTX 1080-at is. Hozzáteszem ez egy 90.000 FT egy ilyen dokkoló. + a VGA olcsóbban nem nagyon tudsz külső GPU-t betenni normálisan.

2018. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Thunderbolt 3 csatlakozó szerintem nincs a laptopján.


Akinek meg van és játszani nem tud mégse, annak gyanítom a procija sem lesz túl acélos a gépében, hogy egy komolyabb kártyát kiszolgáljon.


Játékra egy kis asztali gép (100k-ból simán megvan egy VGA nélküli 4magos 8gb ramos gép, kb. annyi amennyiért linkelted azt) vagy laptop, ha mindenképp kell a hordozhatóság.

Az általad belinkelt doboz nem tartozik a mobil dolgok közé szerintem, kb. annyira mobil van egy mATX ház is.

2018. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!