Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítene összerakni...

Valaki segítene összerakni egy pc-t? (többi lent)

Figyelt kérdés
Még nincs keret ár, de ezek kellenének: processzor, alaplap, videókártya, és ha nem ddr3 konfig, akkor ramok és tápegység. Prociból intelre gondoltam, esetleg azt használtan is megmerem kockáztatni, amd-t nem. videókártya inkább nvidia. egy 750/ti-re és egy hozzá illő intel proci és alaplap párosra gondoltam. Nem lesz sok pénzem, de a mostani gt710 és x2 255-öt mindenképp cserélni akarom. overwatch/csgo/quake champions és hasonlóakkal játszanék. Tudom, hogy már az is elavult, amit szeretnék, de egyenlőre örülök, hogy nyáron kapok munkát.

2018. jún. 12. 14:55
 1/1 szántóvető ***** válasza:
10e körül kapsz használt 1150-es lapot.vehetsz bele i5 4460-at és ramot használtan.kártyából 950 vagy 960 kéne attól függően hogy mennyi pénzed marad rá.
2018. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!