Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a Freesync?

Miért nem működik a Freesync?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy Strix Vega 56-ot, az AOC g2460vq6 monitorom mellé, de nem tudom a Freesyncet működésre bírni.


Amiket végig zongoráztam:

- Displayport-ot használok, nem HDMI-t.

- A monitoron a DP Capability-t 1.2-re állítottam

- A driver-ban a Freesync aktív.

- Két monitoros rendszerem van (a 2. nem támogatja a Freesyncet), de a 2. monitor kiitatása sem oldotta meg.

- A játékokat fullscreen-ben futtattam.


Van ez a Freesync Windmill demo, amin próbálgattam a dolgot, de tudtommal folyamatosnak kéne lenni ez azonban nem az. Ha a VSYNC-et a demo-ban kikapcsolom, akkor 25FPS lesz a maximális benne, tehát csak vsync-el megy az FPS szám feljebb, de ha kapcsolgatom a freesnyc-et semmi nem történik. :(


Ez a kábel a monitorhoz járt, fogalmam nincs, hogy 1.2-es vagy sem sajnos, de nincs más, amivel kipróbálhatnám és mielőtt lerohanok venni egy kábelt, szeretném megtudni, hogy miért lehet ez.


Köszi a segítséget előre is!



#monitor #AMD #Asus #vega #AOC #Vega56 #monitor freesync
2018. jún. 18. 12:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!