Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Kingston 32Gb-os...

Vettem egy Kingston 32Gb-os pendriveot tettem rá zenéket de a hordozható hangszóró nem játsza le őket. Tesóm Kingston 16GB pendriveján lévő zenéket egyből lejátsza. Mi lehet a probléma és mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg tesód pendrive-ja milyen fájlrendszerű (windows alatt jobb klikk rá a sajázgépben és tulajdonságoknál ott lesz) és ha a tied nem olyan, formázd olyanra. (Jobb klikk szintén és formázás, fájlrendszernél válaszd ki azt ami tesódénnál is volt)
2018. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz. A kisebb pendrive talán FAT32 rendszer, a nagyobb meg lehet hogy NTFS. Nagyon leegyszerűsítve, más a "tartalomjegyzék" a kettő esetben, és a (valószínűleg olcsó egyszerű) hangszóró csak a Fat32-t kezeli. Mert az amúgy is elterjedtebb és nyitottabb szabványosabb. Az NTFS meg egy Windows találmány, nem annyira nyitott, és főleg nem elterjedt pendrive-ok esetében.(bár, már létezik egy ideje)
2018. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már mint úgy értem, a fájlrendszer az a lemez tartalomjegyzéke. Annélkül a lemez csak egy halom bájt aminek nics semmi értelme, nem áll össze értelmes fájlokba. A "hangszóród" egyszerűen nem érti mit dugtál belé.
2018. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy fájlrendszer, vagy verzió. Sok ilyen eszköz inkább az USB 2.0-t szereti, a 3.0-t nem.


Milyen színű két pendrive csatlakozója?

2018. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!