Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudok ehez drivert szerezni?

Hol tudok ehez drivert szerezni?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Aula Razorback Virtual 7.1 es headsetet és ennek a mikrofonja meg füllhalgató része csak egy USB ben van és elvileg van hozzá egy driver is csak nem tudom hogy hol tudnám letölteni, körül néztem googlen de nem találtam semmit. Nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni

2018. jún. 21. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyártó oldalán sincs fent. Driver nélkül nem működik? Ezek a driverek amúgy sem szoktak bármi bónuszt hozni egy csicsás kezelőfelületen kívül.
2018. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, szerintem teljesen működik, csak azt láttam hogy van hozzá egy dedikált driver, és nem tudom h te milyen gyártó oldalt találtál de amit én találtam az inkább valami fake scam oldalnak tűnt.
2018. jún. 21. 11:32
 3/3 anonim válasza:
[link] tessék ez az a driver bár sztm már későn írom ezt
2019. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!