Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új processzor után hogy tudom...

Afanasiy99 kérdése:

Új processzor után hogy tudom frissiteni a biost?

Figyelt kérdés
Vettem egy i5 7400as procit, es ahogy beraktam a gepbe nem adott kepet. Visszaraktam a regit es minden jo. Hogyan tudnam a biost le frissiteni? Asrock h110m dgs alaplap.
2018. jún. 23. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak a régivel tudod, hiszen az új processzort már csak a friss BIOSszal ismeri fel.

Gyorstalpalót itt találsz. [link]

2018. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te ne piszkáld, főleg ne a bios-t mert több kárt fogsz csinálni mint hasznot! Nem nézlek le, de ez nem a házi-barkács kategóriába tartozik! Ha elcseszed, magadtól az életben nem indítod el újra, a szerelő meg még azt is keresheti hogy te mit csesztél el!
2018. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem kell hozzá mágusnak lenni. :)
2018. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3-nak. Ez igaz, de a kérdés alapján csak nagyjábóli fogalma van a dologról. A bios- frissítésnél pedig a leges-legkisebb hiba és mehet a szervízbe, ahol csúnyán megvágják amiért belepiszkált!
2018. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A mostani bios-ok letöltés után kb 1 kattintással frissíthetőek. Benne van a pakliban egy áramszünet, vagy valami előreláthatatlan, de attól még meg lehet csinálni otthon. Ha tényleg akkor lesz áramszünet, akkor max többet nem jár templomba :D
2018. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dongaben ***** válasza:
Az alaplapod BIOS frissítés nélkül is támogatja az említett processzort. Ott valami más lehet a háttérben.
2018. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dongaben ***** válasza:
Elnézést... Benéztem egy sorral.:( De nyugodtan frissítheted otthon, max. ha nem sikerül, akkor reset.
2018. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van a biosban Internet Flash. Nem feltétlenül kell külön usb-ről csinálni. Letölti a legújabb biost ami egyből települ is. Aztán már csak a korábbi beállításokat kell visszalőni.
2018. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] innen le töltöd a legelső BIOST és ki csomagolod ez úgy fog kinézni, hogy nem lesz ikonja és ezt rá másolod egy le FORMÁZOTT pendrivera újraindítod a gépet és amikor megjelenik az ASRock logó nyomd meg az F2-tőt és bent vagy a biosba oda mész az Exithez és látni fogsz egy olyat, hogy Load uefi default settings arra rá mész akkor alaphelyzetbe rakja a biosod és a Tool menübe Instant Flash és ott látod a pendriveot mi van rajta elindítod és ennyi meg várod amíg le frissül és ha elmegy az áram telepítés közben akkor az baj mert nem lesz jó az alaplapod próbáld meg nem viharos időben csinálni, hogy ne legyen akkor esélye hogy elmegy az áram de ha neked így bonyolult megcsinálni itt van ez a videó: https://www.youtube.com/watch?v=3RrGMLBTQ_M
2018. jún. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!