Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől nem működnek a laptopomo...

Mitől nem működnek a laptopomon a billentyűk?

Figyelt kérdés

Ma bekapcsoltam a laptopomat és észrevettem hogy jó pr billentyűzetem nem működik, teljesen random helyeken..(h,g,á,tab,í,fel gomb), eddig semmi probléma nem volt vele.. Lefutattam víruskeresőt de nincs vírus.

Az közrejátszat hogy tegnap áttöröltem?



2018. jún. 27. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nedves dologgal akkor igen, valószinűleg zárlatos lett; ha áram alatt vagy bekapcsolt állapotban volt.

Csere lesz belőle.

2018. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem volt annyira vizes, egy zsepit áttöröltem kevés kézfertőtlenítővel, utána semmi baja nem volt még órákig használtam utána
2018. jún. 27. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Az órákon át használtam utána...éppen ezzel volt a probléma. Ezek igen maró hatású anyagok, nem kell belőle sok, de ha egyszer egy csekély mennyiség lejut olyan helyre, ahol kárt, zárlatot csinál, meg is teszi.


Osztom az előttem szóló véleményét, ez csere lesz nagy valószínűséggel.

2018. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Robivosi ***** válasza:
A kézfertőtlenítő egy baktériumölő kemikália, ami biztos, hogy eltér a semlegességtől, hiszen úgy tudja kifejteni hatását. Lehet savas, vagy lúgos, de mindkét változat maró hatású. Előfordulhat, hogy beszivárgott a folyadék a valahol a billentyűzet alá, és megmarta a hardvert. Persze ezek a szerek bőrbarát anyagok, de az elektronika érzékenyebb.
2018. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!