Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha Xboxon az usb-t bedugom az...

Ha Xboxon az usb-t bedugom az Xbox-ba a micro USB-t pedig a kontrollerbe, akkor a kontrollert csak tölteni fogja, vagy rádiós kapcsolatról átvált vezetékes kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Csak ,mert mikor Fortnitezek vagy Rainbowozok a karakter mintha kicsit később fordulna el mikor elhúzom az analogot. És nem tudom ,hogy ez a rádiós kapcsolat miatt van-e.

2018. jún. 28. 11:48
 1/2 István Král válasza:
Helló a Controllert csak akkor tölti ha van Game and Charge Kit-ed ha Csak Sima USB-s Kapcsolatról Van szó akkor Csak vezetékes kapcsolatot létesítesz de Nem tölt...!! Azt hogy miért reagál később azt én sem tudom de én is anno ezt észre vettem és rászántam magam hogy vegyek egy Game and Charge kit-et így ez a probléma megoldódott
2018. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom ,hogy bekapcsolja a kontrollert vagy életben tartja még ki nem húzom. Köszi a választ.
2018. júl. 4. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!