Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség egy átlagos...

Mi a különbség egy átlagos alaplap meg egy gaming alaplap között? A nyilvánvaló árkülönbségen túl.

Figyelt kérdés
Azt, hogy az egyik elsősorban gamereknek van, arra egyedül is rájöttem, de ezen túl mit jelent ez valami extra funkció vagy mit tud?

2018. jún. 29. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A Gaming lapoknak kicsit komolyabb a VRM hűtésük. A simáknak esetenként nincs is, mert lespórolja a gyártó. Kicsit jobbak az alkatrészek, hogy bírják a komolyabb komponenseket. Nagyjából ennyi a különbség.
2018. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magyarul egy rendesebb, megbízhatóbb alaplap, mint a "low-budget usereknk" szánt 5-6-10 ezer forinttal olcsóbb lapok?
2018. jún. 29. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag igen. Az az 5-10 ezer megérződik már a fogásán is. :)
2018. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül azért meg kell említeni, hogy nem gamer alaplapra is köthető bármilyen hardver.
2018. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez szent igaz. :)
2018. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xKakashix ***** válasza:
hát a "gaming" meg olcsóbb alaplap között OC-ban fog kijönni a különbség igazán, mert egy jó lappal a teljesítmény is nőni fog ami fps-ben is észlelhető akár, youtubeon láttam egy tesztet amiben néhol 5-6 fps különbség is volt a 2 lap között úgy hogy a hardver teljesen ugyanaz volt.. ami persze nem sok de azért érdekes
2018. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Plusz az északi és déli hidaknál amit egy előttem szóló is említette nagyobbak a hűtőbordák
2019. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!