Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig meddig versenyképe...

Ez a konfig meddig versenyképes játékok tekintetében?

Figyelt kérdés

Asus maximus 7 ranger/asus strix gtx 970/kingston hyperx ddr3 1600mhz 2x4gb/i7 4770k 3.50ghz


Egy ideig elég volt a ram, de már windows 10-et használok és így pl a Forza 3, de gyanítom a Motorsport 7 is megérzi hogy csak 8gb felhasználható.

16gb-ig akarom bővíteni, így mindent lefedne a rendszerigényét, és magát a játékokét.

Hány évig tudom még használni a gépet úgy hogy legfeljebb normal beállításokon még játszani tudjak, jelenleg eddig Ultra-n ment minden, a Forza-val vagyok kénytelen lemenni High, medium beállításra mert 90%-on is kihajtja a gépet, ami után egyszerűen kilép a játék.


2018. júl. 2. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Az GTX770 jelenleg a legrégebbi GTX-70-es kártya, ami még tudná teljesíteni az igényeidet. A GTX770 2013-ban jelent meg, ez azt jelenti, hogy 5 évig húzta. A GTX970 2014-es gyártmány, szóval 2019-ig teljesítenie kellene az igényeidet.

A kérdésben viszont nem szerepel felbontás és FPS igény, ezért 1080P 60FPS-sel számoltam. Ha valamelyikből tudnál engedni, sokkal tovább lenne jó.


Persze, ezt pontosan nem lehet megtippelni...

2018. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!