Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol rakassak össze egy gépet?

Hol rakassak össze egy gépet?

Figyelt kérdés
össze szeretnék rakatni egy gamer gépet , megvan hogy mi kéne bele. Hol rakassam össze? Tudtok valami megbízható oldalt? a pcx-ről hallottam már , vélemények/tapasztalatok az oldalról? Nyíregyházára kéne elküldeni a gépet.

2018. júl. 8. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

nem mered, vagy nem akarod összerakni? Nem megy nagy ördöngősség...


Helyileg hol? 5 ezerért összerakom neked

2018. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

PCX-en, tesztelik az összerakott gépet és garancia van rá.

Ilyen én összerakom neked 5-ért embereket hanyagold, ha elbasz valamit kifizeti? hát nem.

2018. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , még az lenne a kérdésem hogy ki is küldik a pcx-esek?
2018. júl. 8. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Tény nem nagy cucc, és kb legózás+1 szintje.

5E forintért PCX-en összerakják és tesztelik.

2018. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Összerakják és tesztelik?? Összehányják inkább, kábel menedzsmentről ne is álmodjatok, csavar menet megszakítva, stb.


Ha az első válaszoló érti a dolgát, inkább fizetnék neki.


Legózás szintje, mégis mit lehet elbaszni rajta?


Gondolom akkor a saját gépeteket is a PCX-el rakatnátok össze, mert ők tesztelik is, meg nehogy elbasszátok véletlenül?


Én is összeraknám neki, 5-ért, mert tudom, hogy sokkal minőségibb munkát végzek, sőt én az alaplapi bordák alatti hulladék pasztát is azonnal cserélni szoktam MX-4-re, de az ország másik végén lakom.

2018. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

ipon, pcx összeszerelik.

PCX inkább rossz, mint jó. Ha boltként nézed, amíg nem kell garanciáztatni valamit jó, gyors, ha bármi probléma merül fel politikusi szinten hárítanak mindent, összerakott (inkább hányt) gépeket kb 8 elemis szakmunkából kiesett emberek rakják össze. A megszakított csavar még istenes, láttam már pcx-es gépet ahol a processzor hűtő ventilátora nemes egyszerűséggel rá volt dobva a hátsó ventire, első indításkor bekapta a kábelt (szerencsére egy teflon lapát nehezen vágja el). Az alaplap lekarcolt hátulját meg hagyjuk is.


Ha magad rakod össze kb jobb eredményt érsz el.

2018. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
PL. a fészerben, vagy a konyhában.. Ha a " hol " kérdésre kell válasz, én is ezekben a helyiségekben szoktam ezt művelni.. A szobában el sem férnék egy szétszedett géppel..
2018. júl. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hú, most látom én is hogy Nyíregyháza. Az pont nekem is másik végén van 350km.


Én ezen nőttem fel, nem akarok képet mutatni a PC-m belsejéről, mert utána mindenki olyat akarna...

2018. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!