Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nyomtatót vennétek, ha...

Milyen nyomtatót vennétek, ha az a cél, hogy a legolcsóbb legyen 1 db lap, de a papiron a tintán esetleges javitáson kívül a nyomtató ára esetleg gyors elromlásának kizárása is benne legyen ebben a "legolcsóbbságban?

Figyelt kérdés
(Szines és fekete fehérre is külön külön érdekel a kérdés), az nem baj ha nem tud skennelni, másolni, az lenne a baj ha egy 10 000 Ft-ost megvennék mert azt hiszem az a legolcsóbb s sokkal drágább lenne bele a tinta s hamar tönkremenne)
2018. júl. 9. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora mennyiséget akarsz nyomtatni? (oldal/nap)
2018. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én max 2 Ft-ért nyomtatok, Epsonnal.

A titok abban rejlik, hogy mielőtt megveszed, megnézed, lehet-e utángyártott patront venni, és színenként cserélni.

Volt HP-m, amibe csak eredeti parton volt. 12000-ért, ráadásul 3 szín egyben. Az kukában landolt.


Most 3200-ért rendelek 12 patront vegyes színekben Németországból. Ingyen postával, 4 nap átfutással.


Lézernyomtató színesben nagyon drága.

2018. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lássuk csak. ma 13 oldalt nyomtattam. Múlt héten összesen 8-at. Korábban hasonlót hol ritkábban hol gyakrabban. Gondolom ha saját nyomtatóm lenne inkább gyakrabban. Legyen akkor napi 3 lap, heti 21, havi 100 lap... Ennél többet biztos nem, de ha tényleg 2 Ft egy lap akkor havi 200 Ft nem vág földhöz.
2018. júl. 9. 19:26
 4/4 hypno ***** válasza:

Én is a te cipődben jártam.

A végén vettem egy használt HP laserjet p1102w nyomtatót, amihez 2-3 ezer forintért tisztességes utángyártott toner kapható 1600 lap kapaacitással. Azóta nem kell szentségelnem a drága tintapatron és a beszáradás miatt.


A megbízhatóságához itt egy élő hirdetés a wifi nélküli verziójáról.

[link]

2018. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!