Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BUGCODE_USB_DRIVER kékhalál...

BUGCODE_USB_DRIVER kékhalál ma már negyedszer csinálja a gépem, nem tudom miért csinálja mert nem függ össze, miért?

Figyelt kérdés
Tehát ma (július 10), vissza akartam telepíteni a CS:GO-t, egyik haverom áthozta a billentyűzetét meg az egerét kipróbálni és mikor megnéztem a letöltést a fent írt hibakóddal vinnyog, kihúztam a billentyűzetet és az egeret, arra gondolva, hogy az Bugcode usb valamelyik eszköz lehet, visszadugtam a sajátom, utána újraindítottam, elindult megint a letöltés, 5-6 perc múlva megint ugyanez, utána még egyszer, de akkor már letöltött, játszottam vele és ki is léptem, Kikapcsoltam, kb. 1 óra múlva visszakapcsoltam és egy youtube videó után megint kikapcsolt, most ott tartok, hogy amikor visszakapcsoltam valami irtó nagy frissítést telepített de elképzelni nem tudom mit mert nem is írt semmit a windows update. Ha valakinek segít Windows 8.1 64bit-em van. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2018. júl. 10. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj be az eszközkezelőbe és töröld ki az összes billentyűt meg egeret. Utána húzd ki, majd dugd be a billentyűdet meg az egeredet. Remélhetőleg csak a haverod perifériáinak hibás drivere okozta.
2018. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) egyébként az a nagy frissítés a 4edik kékhalál utám már nem csinálta de azért most megcsinálom amit mondasz, köszi :D
2018. júl. 11. 10:34
 3/13 A kérdező kommentje:
Képzeld most meg a Fortnite-ban akartam letölteni a season 5-öt és megint azt írta. Lehetséges, hogy a wifi adapter a hunyó? (TP-LINK TL-WN821N) megpróbálok hozzá keresni újabb drivert, bár már kb 2 éves, nem mai gyerek...
2018. júl. 12. 11:29
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát biztos, hogy valami driverezési probléma van.

Ha sehogy se megy, akkor marad az újratelepítés.

2018. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem találtam újabb drivert de megpróbáltam azt, hogy nem előre dugom hanem hátra és most jó :) ha megint csinálja akkor megy az újratelepítés
2018. júl. 12. 13:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Most tuti jó lesz mert az első usb portokat sose használom
2018. júl. 12. 13:18
 7/13 A kérdező kommentje:
Fú, mostmár nagyon elegem van belőle... most telepítettem a Windows 10-et, akarom mondani frissítettem windows 10 re minden törlésével stb. és amikor elkezdtem letölteni valamit megint ezt csinálta... pedig most nem kellett driver hozzá, a windows 10 alapból leszedte magához
2018. júl. 12. 17:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát a legegyszerűbb az, ha fogod és újratelepíted az egészet. Tisztán.
2018. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt csináltam :( de most vettem amúgy észre, hogy amúgy a windows 8-10 ig az összes verzió automatikusan letölti az ilyen drivereket. Na, nekem eddig windows 8 am volt és azon se töltöttem le a cd/internet ről. És a windows 8 sem volt meg nagyon sok ideje (kb. 1 hónapja) úgyhogy szerintem most jó lesz
2018. júl. 12. 17:51
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert letöltöttem a drivert :)
2018. júl. 12. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!