Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet elállítódott?

Billentyűzet elállítódott?

Figyelt kérdés
Tegnap rendesen működött, ma reggel meg bekapcsoltam a gépet, és teljesen meg volt bolondulva a billentyűzet, mást írt be, mint amit leütöttem. Pl. ha az "á" betűt nyomtam meg, kis köröket rakott. Ha a delet gombot, akkor "56"-ot írt be, az enter meg az F5-nek felelt meg stb. Minden más lett, nem tudtam írni, kénytelen voltam venni egy újat. Most ez jól működik. De az előzőnek mi lehetett a baja?
2018. júl. 14. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha a z helyett y -t nyomott, akkor a "Alt+Shift" -et kellett volna nyomni.
2018. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1#: A beállításokban ellenőriztem a nyelvet, és magyarra volt állítva. Mármint a bill. nyelve.

Amúgy win10-em van, de nem úgy néz ki a tálca, mint a linkelt odallon lévő képen, nekem nincs az óra melett olyan, hogy ENG vagy Hu vagy bármi. De mindeg yis, mert a nyelv az magyarra volt állítva.

Gondolom ha rendszerbeli átállítás lett volna, akkor fennállna a probléma az új billentyűzettel is.


2#: Nem ez volt a gond, nem angolra állítódott át, hanem egyszerűen minden gomb más valami lett, tök értelmetlen karakterek. A shit+altot sem tudtam benyomni, mivel a shift nem shit volt, az alt emg nem alt.

2018. júl. 14. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor a billentyűzet hibás.
2018. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!