Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit érdemes figyelni a laptopv...

Mit érdemes figyelni a laptopvásárlásnál ha HD videókat szeretnék vele vágni?

Figyelt kérdés
Tudom, ilyenre sokkal alkalmasabbak az asztali gépek(és kevesebből is kijönnek), viszont nekem hordozható eszközre van szükségem. Milyen processzor, mennyi memória milyen videokártya? Egyáltalán a videók be olvasásához valamint rendeleréséhez melyik a legfontosabb a fentiek közül? Melyik a “legjobb laptop márka”? Az árukeresőn nézelődtem és ha i7-es processzorral szerelt 16gb memóriával szerelt gépeket nézek akkor is mar 300ezer felett járunk. Vagy ez már lehet alkalmas a fenti dolgokra? Köszönöm a válaszokat

2018. júl. 16. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, majd dobsz bele 500gb/1000gb SSD-t a HDD mellé vagy helyette és kész.

2018. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ehhez képest ez a kombináció mennyivel gyengébb?

MSI GV72 7RD-1005DE, Gaming Notebook mit 17.3 Zoll Display, Core™ i7 Prozessor, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 1 TB HDD, GeForce GTX 1050?

Csak azért kérdem mert olcsóbb valamivel.

2018. júl. 17. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:

VGA gyengébb 20-30%-al, de van SSD (ami szerintem kicsi), viszont gondolom nincs magyar billentyűzet illetve nem tudom a kijelzője vajon IPS-e? A proci az 6 mag helyett csak 4.


[link]


Kérdés a másik mennyiért van.

2018. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!