Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudok venni a processzorhű...

Hol tudok venni a processzorhűtőre csak ventilátort?

Figyelt kérdés

Egy cooler master 212x hűtőm van de a ventilátor csapágyas és van egy kis hangja.Hol lehet venni csak külön ugyan ilyen mint a gyári ventilátort? Mert hiába kerestem mindenhol csak hűtőbordával együtt árulják.

Az a baj csak ugyan ilyen lenne jó rá mert meg van a helye ahova fel kell pattintani.



2018. júl. 17. 17:58
 1/5 MGéza ***** válasza:

Például itt:

[link]

2018. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ezeket csak házba lehet csavarral feltenni,nekem olyan kell amin vagy 4 ilyen beakasztó amivel a felpattintom a hűtőre..
2018. júl. 18. 11:41
 3/5 CspCsj ***** válasza:

A bepattintható rész leszerelhető, (vagy csavar tartja, vagy rosszabb esetben valami ragasztott műanyag dugót kell pengével átvágni, esetleg kifúrni) aztán az új ventilátor a hozzáadott csavarokkal rögzíthető.


A ventilátor méretei szabványosak (120x120x25mm), így bármelyik 120mm-es ventilátor rárakható.

Ilyet meg szinte mindenhol kapsz.

2018. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Ezt kihagytam:

https://www.youtube.com/watch?v=QjYrdZgx20I


Valószínűleg ennél is hasonló módszert kell alkalmazni.

2018. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt nem is tudtam hogy leszedhető az a kis műanyag tartó rész.végre nem kell tovább keresgélnem.
2018. júl. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!