Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet megszüntetni a...

Hogyan lehet megszüntetni a monitor csíkozódását?

Figyelt kérdés

Van egy Philips 225PL típusú monitorom, amihez csak nemrég jutottam hozzá egy új géppel együtt. A monitor és a gép jóideje együtt voltak használatban az előző tulajdonosánál, ő nem nyilatkozott úgy, hogy problémája lett volna vele. Mégis úgy tapasztaltam, hogy a monitor csíkokban villog. Nem folyamatosan, előfordul hogy nincs probléma, viszont van hogy huzamosabb időre előjön, főleg amikor játszok a gépen.

Másik kábellel is megpróbáltam, de nem javult. Ugyanakkor nem hiszem, hogy videokártya probléma, mert a gép az én korábbi monitorommal tökéletesen működött. Mi lehet a gond, és hogyan lehetne megoldani?

Előre is köszönöm a válaszokat



2018. júl. 20. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
hova van bedugva a gép és a monitor? lehet csináltál egy földhurkot, ha megy még valami más eszköz, ami épp áramot fogyaszt (pl mobilt töltesz), bezavarhat neki. Próbáld meg a gépet és a monitort is 2 külön dug aljba kötni.
2018. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az analóg jelátvitel hajlamos földhurok okozta problémákra, ezért is jobb a digitális (DVI / HDMI).
2018. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!