Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy pendriveot újonnan...

Vettem egy pendriveot újonnan és próbáltam filmet nézni vele Tv-n, de mindig valami hibát ír ki, valamikor meg nem is érzékeli, hogy van rajta film. A formázásnál NTFS-ben kell lennie?

Figyelt kérdés
64 GB-s pendrive és csak filmezésre lenne használva.
2018. júl. 22. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
NTFS fájlrendszerben kéne lennie, de FAT32-el is érzékelnie kell.
2018. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
a wish nevű oldalról rendeltem és mikor formázni akarom NTFS-re akkor azt írja ,hogy a windows nem tudta elvégezni a formázást.
2018. júl. 22. 12:11
 3/16 anonim válasza:
74%
Helló, nekem is hasonló problémám van, esetleg próbáld meg lenformatáli az usb-t. És ha szabad kérdeznem, ugye ezt az usb a wishen nem 1€-ért vetted? A wish weboldalnak nincs valami nagy hírneve a minőségi tárgyakról... Inkább ajánlani tudom az Aliexpresst, ott olcsók a dolgok és működni is szoktak.
2018. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Wishen vetted akkor dobd ki a francba. Ott maximum figurás 2-4 GB pendrájvok amik működni képesek, a többi nagy komolynak tűnő darab mind szemét.

Hazai üzletekben sem jó mindig megvenni az olcsó nagy tárhelyű darabokat mert még ha alkalmasak is adattárolásra, arra már nem alkalmasak hogy eszközön média fájlt lehessen velük lejátszani, mert még ha le is játssza, nem fogja végig lejátszani mert vagy lefagy vagy a TV vagy más eszköz szoftvere nem fogja tudni megfelelően kezelni az adat hordozó alacsony bitsűrűsége miatt, mert sokan ezt nem tudják és erre fáznak rá ha olcsón vesznek egy adathordozót. A windows meg azért nem kezeli mert alapból egy fos a pendrájvod. Ilyet még Ebayen sem érdemes venni, maximum drágább márkás fajtát de amennyit vársz rá, meg kitudja mennyi postaköltséget fizetsz azért a 2-3 ezer forintos különbségért inkább vedd meg hazai üzletbe garanciával.

2018. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha a 64 gigásat ~4-5 ezer forint alatt vetted, akkor kuka. Az sosem volt és lesz akkora kapacitású, de lehet működőképes sem. Nem szabad irreálisan olcsó flash meghajtókat venni Kínából, mert nagyon magas a hamisítás-buherálás aránya.
2018. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen azt hiszem 3 ezer volt. De gondoltam én hogy ennyiért nem adnak ilyet. Csak ott volt hogy 10 ezer + ember vette még és gondoltam, hogy akkor lehet működik.
2018. júl. 22. 12:45
 7/16 anonim ***** válasza:

Jogos, ilyen 500-1000 forintra gondoltam ami már tényleg nem hihető. Még a visszajelzéseket is érdemes visszaolvasni, de akár az is előfordulhat hogy a tömeggyártás során kifogod a selejteket.


Még amit nem írtál az a "valami hiba", hátha abból ki lehetne indulni.

2018. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Exfatra probáltad formázni?

Elsőre ezt pró áld ki:

[link]

Ha előző nem javította meg akkor:

[link]

2018. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"mindig valami hibát ír ki"

Akkor viszont nincs miről beszélni. Valami baja van. Valaminek.

2018. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érzékeli a filmeket. Mintha nem is tettem volna rá semmit. Pedig biztonságosan eltávolítottam meg minden.
2018. júl. 22. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!