Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Innen megéri megvenni a...

Innen megéri megvenni a windowst? Tudom lehet hogy hülye kérdés de nem nagyon adnék érte 30-40 ezret ha mondjuk meglehet venni 15-20 ezer között is.

Figyelt kérdés
[link]
2018. júl. 23. 00:13
 1/8 anonim válasza:
Kinguin.com-on tudsz letölteni 8500 Ft-ért eredeti Win 10 telepítőt pendrive-ra. Örökre a tied, eredeti és jóval olcsóbb a fenti verzióknál.
2018. júl. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viszont kiadsz 20e és mivel oem ahoz a géphez társúl (nem tudod költöztetni másik pc-re vagy épp laptopra) míg ms-éktől megveszed 40ért s cserélgetheted a géped nyugodtan..
2018. júl. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezt tényleg nem értem. SOHA nem használtam legális win-t, és SOHA semmi gondom nem volt! Miért fizetsz érte?
2018. júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én eBayen vettem 1500ft-ért OEM kódot, azóta sincs gondom vele...


Inkább vegyél te is ott, mert kb ugyanaz a végeredmény.

2018. júl. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez OEM kulcs, ami annyit tesz, ha cseréled a géped alaplapját, akkor elveszik az eredeti win10 is, mert ahhoz van hozzákötve. A 40 ezresnél alaplap csere után újra tudod aktiválni.

Ettől függetlenül teljesen jó, de ebayen ahogy írták van olcsóbban is, max letöltesz rá egy nyelvi csomagot és úgy lesz magyar.

2018. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"max letöltesz rá egy nyelvi csomagot és úgy lesz magyar."


Még ezt sem kell, eleve magyart rakjon fel, bármilyen OEM kulccsal lehet aktiválni. Legalábbis amit én vettem eBay-ről azt lehetett. (Nem tudom vannak-e kivételek)

2018. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért fizetnél bármennyit is, ha ingyen be lehet aktiválni.
2018. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én erről az oldalról már többször vásároltam, eddig nem volt semmi gond. 5800Ft a Win10 Pro és RETAIL.


[link]


OEM is van 4100Ft-ért.


[link]


Ha nem kell a pro van fent home is 4500Ft-ért (RETAIL, az OEM nem érhető el a home verzióból).


[link]

2018. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!