Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felfogja ismerni a smart tv?

Felfogja ismerni a smart tv?

Figyelt kérdés

2018. júl. 24. 10:46
 1/8 A kérdező kommentje:
pendrive-t le szeretnék formázni FAT32-ről, NTFS-re hogy 4 gigánal nagyobb dolgokat is rátudjak tenni, lg smart tcről van szó
2018. júl. 24. 10:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább várj válaszra, az öt perces próba helyett. Ez igen.
2018. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, Te nagytudású
2018. júl. 24. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:
A TV konkrét típusát nem írod le, de elvárod, hogy választ kapj, aztán leszólod azt, aki közli, hogy pár perc lenne leformázni NTFS-re a pendriveot és kipróbálni... ki is a "nagy tudású" akkor?
2018. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te is egy nagy tudású vagy, általában feltesznek itt egy kérdést, de arra nem válaszoltok csak okoskodtok, és nem vártam el semmit, csak feltettem egy kérdést, és ha ehhez szükség van a tv pontos típusára akkor ezt lehet normálisan is közölni, ha nem akartok válaszolni csak okoskodni minek írtok?
2018. júl. 24. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:

De a tévéd TÍPUSÁT MÉG MINDIG nem írtad le!


Eleve annak a kézikönyvében kell utánanézni hogy fel fogja-e ismerni.

De tényleg? Miért nem formázod le és dugod be?????


Semmi baja nem lesz.

2018. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak azért, mert van rajta elég sok dolog amit hirtelen nem tudok hova áthúzni és nem akarom, hogy elvesszen gondoltam megkérdezem hátha tud valaki segíteni. pusztán ennyi. LG 55UJ620V
2018. júl. 24. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A FAT32 és az NTFS is jó lehet de "előfordulhat hogy egyes USB eszközöket nem ismer fel", tehát ki kell próbálni!
2018. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!