Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok nekem olyan oldalakat...

Tudtok nekem olyan oldalakat mondani amiken nagyon olcsón lehet beszerezni használt vagy új pc, laptopokat?

Figyelt kérdés
Halottam sok ilyenről főleg külföldről érkeznek be de nemtudom hogy hol lehet ilyet igényelni. Ilyen 300.000ft-os pc-t megkapsz 40-50-ért ott persze azt se tudom hogy ez mennyire fekete és ezek nem lopottak e de nagyon sok ilyen van... nagyon szükségem lenne most erre mert szorít az idő. Szóval ismertek ilyet?

2018. júl. 24. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik..
2018. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ilyen 300.000ft-os pc-t megkapsz 40-50-ért"

Egyetértek a #1-es hozzászólóval: egy jelenlegi áron 300000 Ft-ot érő új gépet nem kapsz meg 40-50000 Ft-ért. Ha van ilyen, az átverés.


"Halottam sok ilyenről főleg külföldről érkeznek be"

Vannak használt, céges leselejtezésű brand - Dell, Fujitsu-Siemens, HP, IBM/Lenovo - gépek, amelyek olcsóbban elérhetőek:

* [link]

* [link]

* [link]

2018. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hardverapro.hu, westnotebook.hu, jofogas.hu
2018. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Igen apróhirdetési/aukciós oldalakon is lehet találni jónak tűnő, használt gépet; de vannak közöttük alkatrészenként összerakott, magánszemélyek által árult konfigurációk, amiknél fennáll a veszély, hogy valami gagyi, dolgot fog ki az ember, amire nincs garancia. Szóval vigyázni kell.
2018. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!