Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség 240 és 240...

Mi a különbség 240 és 240 lite között?

Figyelt kérdés

Cooler Master Masterliquid 240 és Cooler Master Masterliquid 240 Lite között mi a különbség? Képen nem látok semmit, viszont majdnem egy tizes van a kettő közt:

[link]


[link]


2018. júl. 25. 16:10
 1/5 Denes999x ***** válasza:

Én ennyi pénzből nem erőltetném a vízhűtést, főleg, hogy ez nagyon az alja kategória. Viszont jó hír, hogy kiváló léghűtőket lehet találni ezen az áron, melyek sokkal halkabbak és a hűtésteljesítményük is valamivel jobb.

Visszatérve a kérdésre, én sem látok nagy különbséget a kettő között, nem éri meg az árkülönbözetet. Jobb helye is van annak a 10 ezer forintnak, inkább szánd rá más alkatrészre.

2018. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem hűtés kell, nem szeretném más alkatrészbe belefektetni, abból nincs hiány, SSD -t már lecseréltem egy jobb processzorra, viszont biztos, hogy kell rá egy hűtő
2018. júl. 25. 17:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz, a Dark Rock Pro 3 -at veszem helyette
2018. júl. 25. 18:06
 4/5 Denes999x ***** válasza:
Na, azt speciál az életbe nem fogod meghallani.
2018. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Pedig nagyon hangos max fordulatszámon
2018. aug. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!