Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy uj laptopot...

Szeretnék egy uj laptopot venni! De milyet?

Figyelt kérdés
pénzem van rá 90 ezer maximum 100k!enéél többet sajnos nem tudok rászánni!esetleg valami ötlet?lehet használt is csak szép állapotú!játszani szeretnék rajta!itt arra gondolok hogy a WoW vagy a GW szépen fusson rajta tehát nagy igények nincsenek!az ötletek várom!
2008. nov. 2. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az árkategóriában a Dell Inspiron 1525 laptopot javaslom. 115 E Ft körül van. Az a plusz összeg, szerintem megtérül. 3év garancia...

Általában iskola kezdésnél, Karácsony közeledtével drágábbak a gépek. Ha várnál Januárig, lehet, hogy jobban járnál...(Acer-t kerüld!)

2008. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Használtan csak komoly márkát vegyél!
2008. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem flame akar lenni, komolyan érdekel:

Mi a francért kell laptop, ha úgy is játszani akarsz rajta? Ha veszel egy sima asztali gépet, olcsóbban kijössz, és bővíteni is jóval könnyebben tudod. Ha valami elromlik, az asztaliban sokkal olcsóbb, és könnyebb cserélni, mint a laptopban (garin túl). Ráadásul 90-100k-ért gagyi laptopot kapsz (használtan is), míg asztaliból egész használhatót (persze relatív, de jobbat, mint az ugyanennyibe kerülő laptop) lehet venni.

2008. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kérlek azért akarok laptop-ot venni mert szerepjátékkal játszom és kell a napi aktivitás ott meg hanyagolni sem akarom!és h miért laptop?kérlek azért mert koleszos vagyok ezáltal nem vagyok otthon hogy kitudja használni az álló gépet!meg vonaton, villamoson, metrón kicsit macerás lenne cipelni a sok cucc mellet a gépet monitort stb!remélem ez kielégítő válasz!am tisztában vagyok vele hogy asztali olcsóbb!otthon van felsőkategóriás gép de nem tudom cipelni!
2008. nov. 3. 13:37
 5/5 anonim válasza:
Azért ne tanácsoljunk asztali konfigot a leptopvásárlónak.. Fujutsusiemenset ne vegyél, én befürödtem vele, fél éven belül 2 szervíz. ASUS forever!
2008. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!