Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I3 2*1500 GHz processzor 4...

I3 2*1500 GHz processzor 4 giga ram alapú laptopom 40 000 Ft-ért kapható az ebayon. Mennyiéért rakható össze egy ilyen szintű gép asztali gépként? (Plusz ezt meghajtó alaplap és beleillő processzor érdekelne csak mert winyóm

Figyelt kérdés
és régi tápom meg ami még kell van)
2018. júl. 27. 12:20
 1/6 szántóvető ***** válasza:
tehát csak proci és lap kell és ddr3 legyen?ott a hardverapró,ott találsz 1150-es i3-at és lapot is.így saccra 20e lehet használtan.persze az asztali i3 erősebb mint ami a laptopodban van.
2018. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, ha 20 000 lenne csak egy alaplap és proci és nem tudom ebben a becslésben benne van e a memória, akkor megéri e 20-ért?


mert oké, hogy erősebb a proci, de nálam ez a legkisebb szempont, s akkor már jobban megéri 40 ezerért egy olyan ilyen laptopot venni amiben megvan a lehetősége, hogy szintén magammal vigyem, máshol használjam, s van hozzá minden monitor, wincseszter, és még egy "valamilyen állapotú" akku is.

abban bíztam, hogy lényegesen olcsóbb lesz PC ben egy hasonló kiszerelés mert eddig úgy tudtam, hogy ugyanaz a laptopban drágább, de ezek szerint ez már megdőlni látszik, mert kompletten az asztali gép lenne ezek szerint a drágább s ez a 20 000 Ft csak azért feleannyi mert harmad annyiról van szó.

2018. júl. 27. 14:48
 3/6 szántóvető ***** válasza:

nincs benne a ram,ez kb 5e Ft/4gb áron megy használtan.alaplapból még találni újat: [link]

valóban találni 40e körül laptopot

ami olcsóbb lenne az a régebbi 1155-ös foglalatú proci,csak ehhez már nem találsz új alaplapot.használtan pedig elég nagy kockázat,bár ez a 40 ezres laptopra is igaz.van itt néhány félgép,nézegesd meg őket: [link]

2018. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2018. júl. 27. 21:05
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi


ezen elketyeg a win78?


[link]


1 ablakot nyitnék meg csak egyszerre plusz egy editort.

2018. júl. 27. 21:05
 6/6 A kérdező kommentje:
2018. júl. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!