Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék vásárolni,...

Laptopot szeretnék vásárolni, milyen lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek a laptopokhoz, nekem személy szerint még soha nem volt sajátom. Árban 200 ezer ft fölé nem akarok menni, sőtt szeretnék 150 környékén maradni. Tudom hogy ennyiért nem lehet egy erőművet venni. Tudom hogy az apple remek gépeket csinál, de valamennyire szeretném játékra is használni, nem vagyok nagy fps vadász, nem ez a fő cél, és nem is játszom olyan játékokkal (cs:go, wow, lol, fortnite, ilyenek). Programozni is szeretnék majd rajta, kinézet, súly nem fő szempont. Néztem már ki gépeket, asus, acer, és dell márkában, de nem tudom melyik lenne jobb, úgy hallottam a dell minőségibb. Nem szeretnék integrált videókártyát, és a tárhely se merüljön ki 128-256GB ssd-ben, bár talán még az utóbbi ímmel-ámmal elfogadható. Oprendszer megléte nem számottevő, azt meg tudom oldani.

2018. júl. 27. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

8GB RAM legyen, a proci PassMark-ja minimum 4000 legyen, VGA 1GB. Dell Vostro amit én vennék.

Használt gép?

2018. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan lehetne akár a környéken, vagy akár a neten használtat beszerezni, de nem mondom hogy tartózkodom tőle. Ezekről a "refurbished" gépekről is hallottam már, és nem tudom hogy bízhatnék e olyanokban. Köszi a válaszod, de egyébként a legtöbb laptopban ahogy keresgéltem a vga memóriája 2GB volt.
2018. júl. 28. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, minimumra írtam.
2018. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!