Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen probléma okozhat egy...

Milyen probléma okozhat egy laptopnál olyan jelenséget, hogy az internetet semmiféleképpen nem akarja esetenként működtetni magát?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy nagyjából fél óránként elmegy az internet kapcsolat és egy újra indítás talán megoldja, de van amikor az se. Próbálkoztunk már egy átalakítóval is ami kábeles hozzáférést engedne, de már az sem működik.

2018. aug. 1. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A, vagy nem jó a WIFI a laptopodon

B, Csere

C, Újratelepítés(NEM JAVASOLT, Én próbáltam ugyanez a probléma mégse működik)

D, Telepítési hiba (Böngészőnél)

E, Esetlegesen nem szereti a konfigod a böngészőt :)

2018. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

F, Alaplap hiba.


Remélem segítettem!!:)


de lehet a neted is bajos :)

2018. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

format c:


Rendszer újrarak, egy óra alatt mindennel! ;)

2018. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Újra lett rakva a gép W8 op.rendszerrel működik. A böngésző újra rakása nem hinném, hogy bármin is változtat, mert alapjában megy el az internett nem pedig csak a böngészőn. Ha alaplapi hiba lenne akkor tudtommal el sem indulna a gép. A nett minden más platformon működik. Szóval csak arra tudok gondolni, hogy az integrált háló kártya lehet a ludas. Viszont amióta van most ez a kábeles átalakító azóta működik. Viszont nem megoldás egy akkora kábeles át alakítót hurcolni magammal + csak konektorral és a wifi össze kötésével bárhova csatlakozni.
2018. szept. 3. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!