Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Géptakarítás utána nem érzékel...

Géptakarítás utána nem érzékeli a gépem a videókártyám, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval kitakarítottam a gépem, teljesen szét szedtem, újra pasztáztam a procit is, stb stb stb. Mindent összeraktam, amikor beindítottam egy fura kattogó hangot adott ki, megíjedtem, azt hittem az egyik ventiállátorral van a gond. Az egyik kábel belelógott egy kicsit a tápba, az kiszedtem onnan el is állt a kattogó hang. Utána viszont se kép se hang. A gép ment, viszont nem volt kép a monitoron. Mondom mi a fene, átdugtam a monitorom hdmi-kábelét az alaplapba, ekkor már működött természetesen, az integrált vga-t használta. Szóval tulajdonképpen minden rendben van a gépemmel, csak nem érzékeli a dedikált videókártyámat. Bios-ban a PCI Express van alapértelmezettnek beállítva (oda is tettem a vga-t), viszont a windows nem látja a videókártyám, a Bios-ban nem tudom pontosan hogy hol kell megnézni. Viszont ami mindenképp érdekes, hogy a videókártyám, világít, megy, pörögnek a ventik, szóval olyan mintha működne.



A gépem pontos adatati:

Asrock B85M Pro4

i5-4460 3,2ghz

Kingstone 2x4gb 1600mhz ram

Fsp Hyper 600W

AMD R9 380 4gb

Wester Digital 1tb 5400rmp

Samsung Evo 860 250gb SSD

Proci hűtő: Deepcool gammaxx 300

ház: Aerocool V3X Advance


Ui: Már többször vettem ki a videókártyát a helyéről ovatosan bánok vele, a saját dobozára szoktam letenni, eddig még soha nem volt ilyen, ha ezzel kárttettem benne, akkor jobb lesz ha soha többet nem nyúlok géphez.



2018. aug. 2. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod melyik kábel akadt a ventilátorba?
2018. aug. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezt jó lenne tudni.
2018. aug. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A ventinlátorba egyik sem akadt bele. A hátsó ventinlátornak a kábele akadt bele a felette lévő tápba. Viszont ez a ventinlátor működik rendesen.
2018. aug. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!