Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó számítógép konfiguráció?

Jó számítógép konfiguráció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hamarosan szeretnék egy új gépet összerakni (kb 3-4 hónap múlva) és ebben szeretném a segítségeteket kérni! És még annyit megjegyeznék,hogy MSI fan vagyok!


Alaplap: [link]



Processzor: [link]


RAM: [link]



Videókártya: [link]


Egy ideje ezeket néztem ki magamnak. HDD,TÁP,Gépház ,ezekből nem kell új!

Azt szeretném kérdezni,hogy ez a konfig megfelelne-e a mai játékokhoz magas esetleg "ultra" beállításokhoz,lehetőleg 60FPS-ben? A gépet főként csak játékra használnám.



2018. aug. 3. 06:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó de mivel 3-4 hónap múlva veszed addigra 90% itt lesz az új GTX széria majd abból válassz.
2018. aug. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Térjünk vissza erre a kérdésre akkor amikor aktuális lesz a dolog, mert addig sokminden változhat.
2018. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Denes999x ***** válasza:
Nem. Szörnyű ár-érték arányban vannak ezek a cuccok, ha nem kizárólag MSI-t választanál, akár 20 ezer forinttal olcsóbban is kijöhetnél. Abból a pénzből pedig futná 16GB memóriára. Milyen tápod van?
2018. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia elég erös a vas de ajánlnák neked egy ssd-ét ha arra teszed a windowsot akkor az gyorsabban indul és nem kell a hdd-re rakni ultrába fortniteot és hasonló játékokat visz de pl pubg,battlefield, ezek ultra és high között megy ha akarsz videót felvenni vagy streamelni akkor inkább 16 gb ram!
2018. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Denes999x ***** válasza:
Amúgy garantálom, hogy ezzel a konfiggal nem lesz meg a 60FPS ultrán minden játékban. Néhány esetben örülhetünk, ha 40-45-öt láthatunk a számlálón.
2018. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben értem,köszönöm az eddigi válaszokat. Egyébként ez a tápom: [link]



Videózás,stream stb.. nem fogok,és persze majd idővel bővíteni fogom majd a ramot. Elfelejtettem mondani,hogy Full HD-ben tervezek játszani,tehát 4K monitorom mostanában nem nagyon lesz,mert megelégszem a full hd-vel is! Hallottam olyat,hogy állítólag a gtx 1070 időtálló kártya,mint az a 1060,ez mennyire igaz? És akkor milyen konfigal lehetne 60fps magas beállítások mellet?

2018. aug. 3. 21:25
 7/8 Denes999x ***** válasza:

Az a táp most kuka ilyen konfig mellé, ugyanis alacsony fogyasztású irodai gépekhez tervezték.

Ezek közül szemezgess: BQ! Pure Power, Corsair TXm, Fractal Design Integra M

És igen, a GTX1070 egy erősebb kártya. Azért az ultra 60FPS már megköveteli őt. Viszont drágább.

2018. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Denes999x ***** válasza:

Azta, most találtam egy iChill hűtésű 1070ti-t 142 ezer forintért, ami rohadt jó ajánlat, a helyedben lecsapnék rá.


[link]

2018. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!