Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártyát vegyem?

Bacatta kérdése:

Melyik videókártyát vegyem?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy GTX 1060 6GB szeretnék venni de nem tudom melyik modellt.. Gondolkozom egy "Asus GTX 1060 6GB Strix" vagy egy "Asus GTX 1060 6GB Turbo"...


Játékaim/amikkel szeretnék játszani : PUBG, GTA V, No Man's Sky..



#vásárlás #GTA #NVIDIA #GTX #Nő man's sky
2018. aug. 3. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A turbonak nagyobb az élettarama, de gyengébb mint a strix.
2018. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mennyi a különbség 1-2 FPS? 10-20FPS?
2018. aug. 3. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
2018. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lényegében : lényegtelen.

én nem adnék plusz pénzt ki.

1-2 fps különbségről beszélünk, magas grafikánál, kis igényű játéknál ahol 250-300 fps között ingadozunk ott oké ,ott 8-10 fps is lehet.

2018. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MGéza ***** válasza:

Nem sok. Inkább névben és árban, sőt, egy szélsőséges példa videó amiben még egy nemzetközi szinten noname márka meg is veri esetenként az OC ASUS kártyát:

https://www.youtube.com/watch?v=S1klDAhS2sU

2018. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Processzor, játék, grafika, felbontás. Nem tudom neked pontosan megmondani. Ha tippelnek kéne biztos van egy jó 20-30fps különbség max grafikán.
2018. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!