Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új gépem lett, letöltöttem a...

Gotthárd Roland kérdése:

Új gépem lett, letöltöttem a pubg-t első inditásnál kicrashelt, és azóta sem változott! Nvidia driver a legújabb, játékfájlok épségét ellenőriztem. Szerintetek?!

Figyelt kérdés

#crash #PUBG #NEW PC
2018. aug. 4. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintünk is.
2018. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szilvás bukta.


1. pontos videokártya, processzor, tápegység név, ram mérete, órajele, pontos op rendszer neve (bit számmal, ha windows)?

2. Ha van videokártya, a monitor a vga kimenetre van dugva, ahogy lennie kell, vagy az alaplapira sikerült rákötni?

3. Mivel új gép, minden op rendszer patchet felraktál (vagy felrakott magától)? Drivereket honnan töltötted le, mit telepítettél te kézileg? Pontos lista.

2018. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem pár ilyen jellegű videót YouTube-on és mindegyikben megemlítették a videokártya driverének a frissítését, mint lehetséges megoldást. Ezen már túl vagy?
2018. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, igen, túl vagyok.
2018. aug. 4. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Helló köszi a gyors reagálást. AMD Ryzen 5 2600 3.40GHz AM4 BOX + Wraith Stealth hűtő

J-AND-A 8GB DDR4 2400MHz CL17 JA8G24N

MSI GTX 1060 6GT OC GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 OC PCIE

KOLINK Core 700W

Windows 10 pro 64bit

Nem én raktam össze, de a videó kártyára van rákötve a monitor. Videó kártya driver proci driverek megvannak."



Azt a Kolink tápot nagyon gyorsan dobd egy kukába, mert oda való és akár ez is okozhatja a hibát (ha még nem nyírta ki a videokártyádat, amire teszem hozzá nem terjed ki a garancia, mert valaki spórolt a tápon és ez lett a vga veszte). Normális 400-500 wattos táp bőven elég, mint be quiet pure power, olcsóbban cooler master masterwatt lite 400-500w.


A kolink táp vígan kimegy az ATX szabványon kívülre (+-5%) terhelés alatt, vagyis ha 12 voltos ágon neked generál 10 voltot, vagy épp 14-et, azzal a kártya nem tud mit kezdeni és leáll, tehát a játék is összeomlik, + még a videokártya is sérülhet a túl vagy alul feszültségtől (bár többségében túlfesz van, ami rosszabb).

2018. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, biztos hogy ez lenne a probléma?
2018. aug. 6. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:
jó esély van rá.
2018. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!